Przyspieszanie stron WWW

Przyspieszanie działania strony WWW

Page Speed Insights – Statystyki Szybkości Strony
Szybkość ładowania strony internetowej jest dziś jednym z najważniejszych czynników wpływających na jej skuteczność i pozycje w wynikach wyszukiwania.
Wolno ładująca się strona internetowa, zniechęca potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług lub zakupu produktu. Dzisiejszy internauta jest niecierpliwy i jeżeli nie może szybko przemieszczać się po naszej witrynie to najprawdopodobniej wyjdzie z naszej strony i kliknie w naszą konkurencje.

Przyspieszanie działania strony www jest dzisiaj koniecznością by klienci nie zniechęcali się i chcieli zapoznać się z naszą ofertą.
 Nasze prace przyspieszające witrynę internetową trwają 1-2 dni i nie wpływają na bieżące funkcjonowanie strony.

MOCNE STRONY

U nas możesz liczyć na

szybkosc

Szybka realizacja

Przyśpieszanie strony w 3 dni.

elastycznosc

Elastyczność

Każdego klienta traktujemy indywidualnie 

pomoc-help-desk

Profesjonalna pomoc

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą. 

KLIENCI O NAS

Opinie Klientów

PAWEŁ KOSIŃSKI

PREZES ZARZĄDU PETROL-SERVICE SP. Z O.O.

Petrol-Service Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować usługi firmy  ActusDesign w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasza strona internetowa została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony  ActusDesign.

EMILIA MARYNIAK

ARTYSTA PLASTYK

W roku 2012 firma „ActusDesign” przygotowała stronę internetową, prezentującą moją działalność z zakresu sztuk plastycznych.Wyrażam moje ogromne zadowolenie z naszej współpracy. Przez cały proces przygotowywania strony mogłam liczyć na pełną dyspozycyjność czasową, trafne sugestie w kwestiach technicznych oraz wizualnych. Wszystkie moje wątpliwości i pytania były na bieżąco rozwiązywane. Firma jest kompetentna, godna zaufania i z pewnością godna polecenia.

Małgorzata Bąk

WŁAŚCICIEL - LECZNICA WETERYNARYJNA "WIEŻA"

Zachęcam do współpracy z firma  Actusdesign. Strona stworzona dla Lecznicy zwierzą ul.G.Morcinka 32 w pełni mnie zadawala i skutecznie przyciąga klientów. Kontakt z firmą utrzymuje na bieżąco i polecam innym klientom.

GRZEGORZ SZYRMEL

FIRMA MUSTER

Mogę z pewnością polecić specjalistów z ActusDesign do projektowania stron internetowych oraz tworzenia kampanii reklamowych gdyż są świetnymi fachowcami w tej dziedzinie. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Do tego świetny kontakt miła fachowa obsługa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Oby tak dalej a z pewnością będą liderem na rynku

KONTAKT

Zadzwoń Teraz
lub Napisz

Email

biuro@actusdesign.pl

Telefon

721 080 340

Adres

Marcin Szymankiewicz Usługi Multimedialne
Karolkowa 69
01-197 Warszawa
NIP 5272521566