Pozycjonowanie stron Internetowych

Skuteczne pozycjonowanie Stron internetowych

Zamów bezpłatny raport słów kluczowych wraz z statystykami dla Twojej branży!
Wyszukiwarki internetowe są potężnym narzędziem umożliwiającym znajdowanie potrzebnych informacji. Dzięki temu stały się ważnym kanałem promocji dla tych, którzy chcą przyciągnąć klientów z internetu.
Optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych ma na celu wypromowanie strony internetowej na jak najwyższą pozycje w wyszukiwarce.
Najważniejszym krokiem, jest właściwy dobór słów kluczowych na które strona ma być pozycjonowana. Przykładowe słowa kluczowe dla usług: restauracja Warszawa, fizjoterapia wola, stomatolog grudziąc. Przykładowe słowa dla produktów: skórzane portfele, części do audi, nagrzewnice przemysłowe.

Twoje korzyści z Dobrego pozycjonowania

Zwiększenie liczby potencjalnych klientów i sprzedaży

Wyprzedzenie konkurencji

Brak opłat za odwiedzenie witryny przez klienta

Wzmocnienie wizerunku

Dla naszych klientów przygotowujemy sugerowane słowa kluczowe wraz ze statystykami ilości wyszukań przez internatów.
Im wyższa pozycja strony na wybrane słowa kluczowe tym większa ilość ludzi może zobaczyć naszą ofertę i dokonać zakupu produktu lub skontaktować się w sprawie wykonania usługi.

Cennik pozycjonowania w Google

W wyszukiwarce Google, usług i produktów szuka 95% polskich internautów.Tylko wysoka pozycja w wyszukiwarce pozwala być widocznym dla potencjalnych klientów.

MOCNE STRONY

U nas możesz Liczyć na

szybkosc

Szybka realizacja

Własna strona nawet do 7 dni roboczych.

elastycznosc

Elastyczność

Dostosujemy sie do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

pomoc-help-desk

Profesjonalna pomoc

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą na każdym etapie. 

KLIENCI O NAS

Opinie Klientów

PAWEŁ KOSIŃSKI

PREZES ZARZĄDU PETROL-SERVICE SP. Z O.O.

Petrol-Service Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować usługi firmy  ActusDesign w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasza strona internetowa została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony  ActusDesign.

EMILIA MARYNIAK

ARTYSTA PLASTYK

W roku 2012 firma „ActusDesign” przygotowała stronę internetową, prezentującą moją działalność z zakresu sztuk plastycznych.Wyrażam moje ogromne zadowolenie z naszej współpracy. Przez cały proces przygotowywania strony mogłam liczyć na pełną dyspozycyjność czasową, trafne sugestie w kwestiach technicznych oraz wizualnych. Wszystkie moje wątpliwości i pytania były na bieżąco rozwiązywane. Firma jest kompetentna, godna zaufania i z pewnością godna polecenia.

Małgorzata Bąk

WŁAŚCICIEL - LECZNICA WETERYNARYJNA "WIEŻA"

Zachęcam do współpracy z firma  Actusdesign. Strona stworzona dla Lecznicy zwierzą ul.G.Morcinka 32 w pełni mnie zadawala i skutecznie przyciąga klientów. Kontakt z firmą utrzymuje na bieżąco i polecam innym klientom.

GRZEGORZ SZYRMEL

FIRMA MUSTER

Mogę z pewnością polecić specjalistów z ActusDesign do projektowania stron internetowych oraz tworzenia kampanii reklamowych gdyż są świetnymi fachowcami w tej dziedzinie. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Do tego świetny kontakt miła fachowa obsługa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Oby tak dalej a z pewnością będą liderem na rynku

KONTAKT

Napisz do nas
lub Zadzwoń

Email

biuro@actusdesign.pl

Telefon

721 080 340

Adres

Marcin Szymankiewicz Usługi Multimedialne
Karolkowa 69
01-197 Warszawa
NIP 5272521566